Przywrócimy świeżość i czystość Twoim dywanom, wykładzinom, tapicerkom.

Chcielibyśmy zaproponować Państwu usługę czyszczenia dywanów i wykładzin oraz tapicerek meblowych i smochodowych wykonywaną przez przez wykwalifikowanych fachowców, dzięki której pomieszczenia w których Państwo przebywacie pozostaną czyste i pachnące.

Metoda ekstrakcyjna podczas prania dywanów, wykładzin i tapicerek w walce z alergenami

Pyłki kwiatowe - jedne z najczęstszych alergenów. Obraz spod mikroskopu elektronowego.
Jednymi z najczęściej występujących alergenów naturalnych są pyłki kwiatowe. Na zdjęciu powyżej zdjęcie pyłków wykonane mikroskopem elektronowym.

Zarodniki grzyba z rodzaju 'alternaria' - Obraz spod mikroskopu świetlnego.
Często wystepujący "lokator" naszych dywanów, wykładzin, tapicerek. Roztocz kurzu domowego. Jego odchody są silnym alergenem, który poprzez regularne czyszczenie i pranie tkanin możemy  łatwo eliminować.

Środek do czyszczenia metodą ekstrakcyjną Karcher RM 760 - wiaderko 10 kg.jpg
Jeden z najbardziej uporczywych alergenów - zarodniki grzybów utrzymują się w powietrzu z różnym nasileniem przez cały rok. Powyżej zdjęcie z mikroskopu świetlnego zarodników grzybów z gatunku Alternaria Alternata.

W czasach, kiedy wszelkiego rozdzaju alergie stały się kolejnymi chorobami cywilizacyjnymi nie do przecenienia jest pozyskanie skutecznego środka do walki z wywołującymi je alergenami. Wiele z tych alergenów zalega w miejscach gdzie miaszkamy i pracujemy powodując utrzymywanie sie objawów alergicznych niemal przez cały rok. Szczególne ich nasilenie możemy zaobserwować jesienia, zimą i wczesna wiosną czyli w okresach kiedy dłużej przebywamy w pomieszczeniach zamkniętych. Zarodniki grzybów pleśniowych, sierść zwierząt, kurz domowy, roztocza i ich odchody są najczęściej wystepującymi w naszych domach i mieszkaniach alergenami. Dzięki regularnemu odkurzaniu oraz praniu miejsc gdzie się gromadzą możemy w znacznym topniu eliminować ich szkodliwe działanie. Zastosowanie metody ekstarkcyjnej w połączeniu ze środkiem chemicznym Karcher RM 760 podczas prania wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych skutecznie eliminuje alergeny z naszego otoczenia.

Z powyższych względów polecamy regularne czyszczenie dywanów i wykładzin. Dbajmy o nasze zdrowie przez zachowanie czystości otoczenia.